O Firmie

Biuro Turystyczne BT Planeta działa na rynku turystycznym nieprzerwanie od 1993 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 9.

Staramy się realizować marzenia budować dobre wspomnienia – wspomnienia, których nikt naszym klientom już nie odbierze, które będą trwać i będą inspiracją do odkrywania nowych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek wakacyjnych, wczasów pobytowych, wycieczek objazdowych – marzeń o podróżach będących w zasięgu ręki.
Mamy nadzieję, że profesjonalizm, zapał, rzetelność, pasja, oferta na każdą kieszeń i indywidualne traktowanie każdego klienta sprawią, iż będziecie Państwo zadowoleni z oferowanych przez nas usług co pozwoli na dalszą współpracę w kolejnych latach.

Wysoka jakość naszych usług sprawiła, że mamy wielu stałych klientów, którzy od lat obdarzają nas swoim zaufaniem. O wysokiej pozycji Centrum Usług Turystycznych świadczą także liczne nagrody i wyróżnienia otrzymywane od kontrahentów.

Dewiza BT Planeta  „Nam możesz zaufać” realizowana jest poprzez profesjonalizm, doświadczenie, kreatywność, kompleksowość  i  rzetelność świadczonych usług. W obsłudze naszych Klientów w zakresie podróży służbowych kierujemy się zasadą maksymalnych oszczędności  przy zabezpieczeniu oczekiwanego standardu zamawianej usługi  oraz zasadą stosowania stawek specjalnych przy podpisaniu umowy/porozumienia o kompleksowej współpracy .

Podróżuj z Biurem Turystycznym Planeta

Dlaczego warto z Nami podróżować?

Opieka Przewodonika

Doświadczeni przewodnicy, kompetentni piloci.

Komfortowy Transport

Autokary i samoloty turystyczne wysokiej klasy.

Ubezpieczenie Podróży

NNW, KL oraz bagaż - realizuje Signal Iduna.